Nowy numer 41/2019 Archiwum

Trzebnicki album rodzinny

Atrakcyjne nagrody czekają na duże rodziny, które wezmą udział w konkursie organizowanym przez UM Trzebnicy.

– Chcemy pokazać jeden dzień z życia wielodzietnej rodziny. Zależy nam, by w Gminie Trzebnica budować środowisko przyjazne dużym rodzinom – mówi Ewelina Gładysz z biura promocji UM w Trzebnicy. Ogłoszony przez burmistrza gminy, Marka Długozimę konkurs jest związany z program "Trzebnicka Rodzina 3+", który rusza w gminie 1 czerwca.

Jakie są warunki uczestnictwa? – Trzeba mieszkać w gminie Trzebnica i do 20 maja przesłać na adres promocja@um.trzebnica.pl fotografię ukazującą jak najlepiej jeden dzień z życia rodziny – tłumaczy. Na uczestników konkursu czekają m.in. zaproszenia do pizzerii czy wejściówki do Trzebnickiego Parku Wodnego "Zdrój" oraz wiele innych. – Poprzez te działania prorodzinne możemy pokazać, że życie w dużej rodzinie to ogromna wartość i powód do dumy – dodaje E. Gładysz.

Więcej o programie "Trzebnicka Rodzina 3+" można przeczytać tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL