Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zwycięzca jest jeden

Uczeń wrocławskiego Liceum Salezjańskiego zwyciężył w ogólnopolskim finale XLIV Olimpiady Języka Rosyjskiego.

Zwycięzcą XLIV Olimpiady Języka Rosyjskiego, której finał odbywał się od 20 do 21 kwietnia br. w Warszawie, został uczeń Liceum Salezjańskiego we Wrocławiu Dumitru Titov. Dumitr pokonał 70 przybyłych z całej Polski finalistów i został uznany przez jury za najlepszego.

Salez to kolejne wrocławskie liceum którego uczniowie sięgają po najwyższe laury na arenie ogólnopolskiej. Cieszy tym bardziej, że jest to liceum katolickie.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

  • Ismena
    22.04.2013 19:20
    Ismena
    Otliczno, tyle że sądząc z nazwiska, młody człowiek zdobywał szlify językowe niekoniecznie w szkole. Jest coś absurdalnego w tym, ze olimpiady językowe wygrywają albo nejtiwi, albo dzieci dyplomatów ;-).
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL