Nowy numer 8/2019 Archiwum

Matury w szkołach katolickich

Prawie 100 uczniów zdaje egzamin dojrzałości w trzech dolnośląskich katolickich szkołach ponadgimnazjalnych.

Prawie 100 uczniów pisze maturę w trzech dolnośląskich szkołach ponadgimnazjalnych   Prawie 100 uczniów pisze maturę w trzech dolnośląskich szkołach ponadgimnazjalnych Ks. Jerzy Babiak Wysoka zdawalność matur zawsze charakteryzowała dolnośląskie szkoły katolickie. Czy tak będzie również w tym roku?   Wysoka zdawalność matur zawsze charakteryzowała dolnośląskie szkoły katolickie. Czy tak będzie również w tym roku? Ks. Jerzy Babiak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po wczorajszym egzaminie z języka polskiego, dziś uczniowie przystąpili do obowiązkowego testu z matematyki. Jutro czekają ich wybrane języki nowożytne, a w kolejnych dniach przedmioty dodatkowe oraz egzaminy ustne z j. polskiego i języka obcego. W Prywatnym Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym do matury przystępuje  41 osób, w Liceum Sióstr Urszulanek – 32 osoby, w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym – 26. Życzymy światła Ducha Świętego.

  Ks. Jerzy Babiak   Ks. Jerzy Babiak
 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL