Nowy numer 44/2020 Archiwum

Zegarmistrz Światła w filharmonii

Już 11 maja o 18.00 w Filharmonii Wrocławskiej będzie można usłyszeć „Zegarmistrza Światła” i wiele innych utworów Tadeusza Woźniaka. Mamy dwie podwójne wejściówki.

„A kiedy przyjdzie także po mnie, Zegarmistrz Światła purpurowy…”. Kto nie potrafiłby zanucić „Zegarmistrza Światła” czy „Zapach i smak pomarańczy” – to piosenki Tadeusza Woźniaka, które znają i lubią pokolenia Polaków. Niekwestionowany mistrz ballady rockowej ma w swoim dorobku ponad dwieście piosenek. Jest autorem muzyki do blisko stu pięćdziesięciu spektakli teatralnych (w tym dla Teatru Telewizji), a także kompozytorem widowisk muzycznych.

Recital Tadeusza Woźniaka w Filharmonii Wrocławskiej będzie wyjątkową okazją, aby usłyszeć wokalistę z akompaniamentem instrumentów wchodzących na co dzień w skład orkiestry symfonicznej. Muzyków poprowadzi maestro Andrzej Kosendiak.

Dla naszych Czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na ten niezwykły koncert. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze przyślą maila na adres wroclaw@gosc.pl

Zobacz film, zapraszający na koncert:

Zapraszamy na recital Tadeusza Woźniaka 11 maja
Filharmonia Wrocławska

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama