Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Zobacz także

 • qwertynable
  09.05.2013 14:18
  qwertynable

  Argument "in vitro nie leczy i dlatego nie powinno sie go stosowac" jest chyba najbardziej dennym z mozliwych. Zgodnie z ta logika zakazmy uzywania okularow, wozkow inwalidzkich, protez i calej masy lekow ktore "nie lecza" jak np. tabletki obnizajace cisnienie.

  doceń 7
 • eldad
  09.05.2013 15:09
  Masz całkowitą rację. Z resztą medycyna zna więcej przypadków, gdzie nie leczy się przyczyn ale objawy np. cukrzyca, kiedy podaje się pacjentowi insulinę. Domyślam się jednak, że o złu tej metody nie świadczy fakt, iż nie leczy ona przyczyn niepłodności
  doceń 7
 • Jil
  09.05.2013 21:22
  Zacytuję swoją wypowiedź umieszczoną pod innym artykułem na gosc.pl o in vitro:

  Kogo stawiają na pierwszym miejscu małżeństwa, które optują za finansowaniem in vitro z budżetu państwa, i które metodę tą uznają za moralnie właściwą?
  Siebie samych.
  Nie Boga.
  "MY chcemy mieć dziecko".
  Z jakiejś przyczyny Bóg dla Was nie chciał rodzicielstwa..
  Działanie przeciw Niemu to - w dalszej perspektywie - także działanie przeciwko sobie samemu..
  doceń 0
 • eldad
  10.05.2013 00:36
  OK. My się ze sobą zgadzamy, ale co z osobami, które nie wierzą w Boga. Argument, że Bóg nie chciał dla was potomstwa jest kiepski, bo oni powiedzą, że zrobią po swojemu, wbrew Bogu i potomstwo mieć będą... Ciekawe te wykłady i warto ich posłuchać. Szczególnie racji zwolenników metody i za to dziękuję autorom, że nie zmanipulowali i nie ograniczyli się jedynie do krótkiej relacji, pokazującej jak wspaniale "nasi" rozprawili się z "tamtymi"... To jest dziennikarstwo
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL