Nowy numer 43/2020 Archiwum

KiM jestem

Katolicka Wspólnota Droga zaprasza na Weekend dla Kobiet i Mężczyzn, który odbędzie się 17-19 maja w Centrum Spotkań i Dialogu w Krzydlinie Małej.

Weekend – prowadzony przez Magdalenę i Wiesława Grabowskich – będzie czasem zadawania pytań dotyczących tożsamości kobiet i mężczyzn we współczesnych realiach. Na panie czekają wykłady i spotkania skupione wokół tematu „Portrety Kobiet Biblijnych”; panowie skupią się na temacie „Rozwijaj swego ducha – wzrastaj w wierze jak Abraham”. W planie są spotkania warsztatowe oparte na Słowie Bożym, dyskusje, a także zajęcia specjalne dla pań i panów, np. robienie biżuterii czy wieczorny bieg na orientację.

Organizatorzy tłumaczą: „Doceniając różnice między płciami, zapraszamy mężczyzn, aby wspólnie mogli odkrywać źródło swojej siły oraz zastanowić się, jaka jest rola wierzącego mężczyzny w świecie; zapraszamy kobiety, aby na nowo odkrywały piękno i wartość swojej kobiecości, która jest tak potrzebna dziś w świecie, w rodzinie, w pracy i w Kościele”.

Weekend odbędzie się w Centrum Spotkań i Dialogu w Krzydlinie Małej. Początek: 17 maja o 18.00. Więcej informacji oraz zapisy na www.kim-jestem.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama