GN 16/2019 Archiwum

Rozdajemy tablety!

Fundusze europejskie pomagają odmienić oblicze całej Polski, również Dolnego Śląska. Na tych, którzy widzą te zmiany i wezmą udział w naszym konkursie, czekają tablety oraz oprogramowanie antywirusowe.

Co należy zrobić, aby wygrać nagrody? Wystarczy przesłać do nas krótki tekst (do 4,5 tys. znaków ze spacjami) lub zdjęcie (do 5 MB) opisujące pozytywne zmiany w Państwa najbliższym otoczeniu, zrealizowane przy wsparciu środków unijnych. Tematyka prac jest dowolna. Na zdjęcia lub opisy czekamy do 25 lipca.

Prace należy przesłać drogą elektroniczną pod adresem: projekt@gosc.pl. W przypadku poczty tradycyjnej korespondencję z dopiskiem: „Fundusze Europejskie: Co dobrego na moim podwórku?” należy kierować pod adresem: WKM „Gość Niedzielny”, ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice.

Przesłane zdjęcia i opisy zostaną opublikowane na naszych stronach internetowych. Rozwiązanie konkursu i lista laureatów znajdą się w „Gościu Niedzielnym” nr 32/2013 z datą 11 sierpnia.

Regulamin i szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na: www.gosc.pl/Blizej_sasiada

Rozdajemy tablety!   Wnętrze kaplicy Hochberga po renowacji robi ogromne wrażenie. Od końca czerwca będzie dostępna dla odwiedzających. W tej chwili trwają ostatnie prace konserwatorskie Karol Białkowski /GN

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL