Nowy numer 8/2019 Archiwum

Ekscelencjo, dziękujemy

Ponad 9 lat głosił słowo Boże, sprawował sakramenty i umacniał nas w wierze. Kościół wrocławski uroczyście podziękuje za posługę abp. Mariana Gołębiewskiego.

Komunikat do ludu Bożego archidiecezji wrocławskiej przygotowała właśnie Kuria Metropolitalna. Przypomina w nim zasługi metropolity seniora oraz przybliża jego kapłańską drogę, zapraszając 8 czerwca na godz. 10 do katedry pw. św. Jana Chrzciciela. Wówczas - jak czytamy w komunikacie - w czasie uroczystej Eucharystii, której przewodniczyć będzie abp Marian Gołębiewski, dziękować będziemy Bogu "za wszelkie dary Ducha Świętego, jakimi ubogacał naszego arcypasterza na przestrzeni minionych lat. Będziemy też usilnie prosić, by Najwyższy Kapłan - Jezus Chrystus - wspierał Go swoją łaską oraz by pozwolił mu cieszyć się, po najdłuższe lata, licznymi owocami jego kapłańskiej i biskupiej posługi".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL