Nowy numer 43/2020 Archiwum

Na stawy

Bezpłatne zajęcia ruchowe dla wrocławskich seniorów oraz konsultacje z ekspertami odbędą się w kolejne środy, 5, 12, 19 i 26 czerwca o 12.00 przy ul. Parkowej we Wrocławiu.

Spotkania organizowane są w ramach ogólnopolskiej kampanii „Rozruszaj stawy z Voltaren MAX do 12h”. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy ukończyli 55. rok życia, cierpią na dolegliwości bólowe związane ze stawami i chcą powrócić do dawnej sprawności. Akcja ma ukazać, jak zredukować ból poprzez działanie przeciwbólowe i przy pomocy autorskiego zestawu „12 Ćwiczeń Dla Seniora Bez Ograniczeń”.

Zajęcia odbędą się w Hali Sportowej MCS „Parkowa” przy ul. Parkowej 14/16. W czasie środowych spotkań specjaliści pokażą seniorom, w jaki sposób odpowiedni sport i właściwie dobrane ćwiczenia mogą pomóc w walce z dokuczliwymi bólami stawów. Na każdych zajęciach uczestnik otrzyma inny rekwizyt ułatwiający udział w zajęciach, taki jak mata do ćwiczeń, ręcznik lub koszulka. W przypadku większej liczby zainteresowanych osób organizatorzy zastrzegają sobie możliwość podzielenia uczestników na mniejsze grupy.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama