GN 3/2019 Archiwum

Studiuj na PWT

Już nie tylko teologię, ale pedagogikę i filozofię, a także wiele ciekawych kierunków na studiach podyplomowych. Papieski Wydział Teologiczny otwiera drzwi dla nowych studentów.

Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu rozpoczął 1 czerwca rekrutację na studia stacjonarne, niestacjonarne, podyplomowe i doktoranckie. Wymagane dokumenty należy składać w dziekanacie PWT. Od nowego roku akademickiego na kandydatów czekają dwa nowe kierunki: studia stacjonarne pierwszego stopnia na kierunku pedagogika oraz podyplomowe studia psychoterapii. W ofercie wrocławskiej uczelni teologicznej pozostały także: podyplomowe studia biblijne oraz komunikacji społecznej i dziennikarstwa, nauk o rodzinie, turystyki biblijnej  a także studium języków biblijnych i nowożytnych. Szczegółowych informacji udziela dziekanat uczelni (tel. 71 322 99 70).
 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy