GN 3/2019 Archiwum

Zobacz także

 • szimmi
  12.06.2013 11:48
  oj tak! DZIĘKUJEMY za ten niezwykły pontyfikat!
  "Tłumy" świeckich i księży zgromadzone w katedrze również dziękowały za ten niezwykły pontyfikat!

  Dziękujemy, ale też czekamy z niecierpliwością na wyrok w sprawie przeciwko kurii koszalińsko-kołobrzeskiej, której wytoczony został proces cywilny o odszkodowanie za niereagowanie na doniesienia o praktykach pedofilskich jednego z tamtejszych księży diecezjalnych. A doniesienia napływały zarówno do Jego EKscelencji jako biskupa koszalińskiego (1996-2004), jak i jego następcy na tamtejszym tronie - kard.Nycza (2004-07).

  http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,13623174,_Po_latach_przyszedlem_na_plebanie__Zobaczyl_mnie.html

  Powoda Marcina K. reprezentuje od strony prawnej Helsińska Fundacja Praw Człowieka, która objęła sprawę programem spraw precedensowych.

  Co ciekawe, a o czym mało kto wie, po nagłośnieniu sprawy w mediach i wystosowaniu pierwszych pism procesowym z propozycją ugody, do Fundacji zgłosił się drugi człowiek - Piotr, który był molestowany przez tego samego księdza w tej samej diecezji i również zgłaszał sprawę kurii - bez efektów. W związku z tym Fundacja przygotowuje właśnie 2 pozwy!

  http://www.tvp.pl/publicystyka/programy-informacyjne/panorama/reportaze/drugi-pozew-przeciw-kurii/10631973

  Wyroki zasądzające odszkodowania poruszą prawdziwą lawinę!

  To skarb mieć takiego odpowiedzialnego arcypasterza z wyobraźnią!

  Podobno nowy metropolita zapowiedział już czystki w Archidiecezji Wrocławskiej... Czyżby zauważył konieczność sprzątania po poprzednikach? Biskupa Janiaka już oddelegowali z Wrocławia, a podobno to on jest głównie odpowiedzialny za ten burdel!

  Boże! Widzisz i nie grzmisz!!!
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy