Nowy numer 42/2018 Archiwum

A jednak zalani

Podtopione posesje, drogi i piwnice – poniedziałkowe opady nie oszczędziły mieszkańców Wrocławia i okolic. Strażacy mają pełne ręce roboty.

Ul. Paderewskiego we Wrocławiu zalewana jest przy każdej większej ulewie   Ul. Paderewskiego we Wrocławiu zalewana jest przy każdej większej ulewie Agata Combik /GN

 

 

 

 

 

 

 

Już o 15.00 ogłoszony został stan alarmowy na rzekach Bystrzycy, Widawie i Ślęzy, w granicach Wrocławia. Podtopiona została ul. Gałowska, droga między Samotworem a Gałowem (okolice Bystrzycy). Woda, wezbrana po intensywnych opadach, zalała fragmenty drogi wojewódzkiej nr 455, a także niektóre posesje, w okolicach Kamieńca, Jeszkowic, Czernicy. Również w centrum Wrocławia po niektórych ulicach – jak np. Paderewskiego przy Stadionie Olimpijskim – auta poruszają się z trudnością. Na szczęście stan wody na Odrze od niedzieli systematycznie spada i wszystko wskazuje na to, że z jej strony Wrocławiowi w tym momencie nic nie grozi.

Kamieniec Wrocławski   Kamieniec Wrocławski Agata Combik /GN Kamieniec Wrocławski   Kamieniec Wrocławski Agata Combik /GN


 

 

 

 

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy