Nowy numer 3/2019 Archiwum

Wyślij zdjęcie i wygraj

Konkurs organizowany przez Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego odbywa się pod hasłem: „Moja Rodzina – Lubię to! 2013”. Na zgłoszenia organizatorzy czekają tylko do poniedziałkowego przedpołudnia.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wykonaną fotografię przesłać za pośrednictwem strony: www.mojarodzina.wroclaw.pl. Zabawa odbywa się w kilku kategoriach: „Dzień z mamą”, „Dzień z tatą”, „Moje dzieci”, „Moi dziadkowie” oraz „Rodzina artystycznie”. Przyjmowanie zgłoszeń zakończy się 24 czerwca o godz. 10.

Jeszcze tego samego dnia rozpocznie się internetowe głosowanie na najlepsze zdjęcie. Potrwa ono do 30 czerwca. Na zwycięzców konkursu czekają liczne nagrody ufundowane przez partnerów, m.in. sesja fotograficzna, zaproszenia na Laser Tag oraz animacje dla dzieci. Otrzymają je autorzy 5 zwycięskich zdjęć oraz 10 wyróżnień.

Konkurs „Moja Rodzina – Lubię to! 2013” odbywa się we Wrocławiu po raz drugi.

Moja Rodzina - Lubię to! 2013
Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego Wrocław

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy