Nowy numer 3/2019 Archiwum

Zagłosuj na rodzinę

Konkurs "Moja Rodzina - Lubię to! 2013" wkroczył w decydującą fazę. Do północy 30 czerwca można oddawać swoje głosy na jedno z zamieszczonych na stronie www.mojarodzina.wroclaw.pl zdjęć.

Aby oddać swój głos, trzeba być zalogowanym użytkownikiem serwisu www.mojarodzina.wroclaw.pl. Każdej osobie przysługuje jedno "kliknięcie" dziennie we wszystkich z pięciu kategorii konkursowych. Zwyciężą autorzy fotografii, które otrzymają największą ilość głosów. Przyznanych zostanie również 10 wyróżnień.

Do konkursu organizowanego przez Centrum Integracji i Komunikacji Społecznej we Wrocławiu zgłoszonych zostało 90 fotografii, które są podzielone tematycznie: "Dzień z mamą" (18 zdjęć), "Dzień z tatą" (19 zdjęć), "Moje dzieci" (24 zdjęcia), "Moi dziadkowie" (13 zdjęć), "Rodzina artystycznie" (16 zdjęć). Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekają cenne nagrody.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy