Nowy numer 3/2021 Archiwum

Warsztaty z psychodietetyki

Już 11 lipca odbędą się bezpłatne warsztaty dla wrocławskich rodzin, które są zainteresowane prozdrowotnym stylem życia. Aby wziąć w nich udział, trzeba się jednak zapisać.

Podczas trwającego 3,5 godz. warsztatu przewidziane są zajęcia dla dzieci poświęcone promocji zdrowych zachowań żywieniowych i aktywności fizycznej oraz część dla rodziców na temat wprowadzania prozdrowotnych zmian w środowisku rodzinnym. Ich uczestnicy dowiedzą się m.in., jak kształtować zdrowe nawyki żywieniowe wśród dzieci, jak rozmawiać z dziećmi o zdrowiu, a także o tym, czy dorośli powinni kontrolować ściśle odżywianie otyłego dziecka czy też wzmacniać jego osobistą motywację i samokontrolę w tym zakresie.

Udział w warsztatach jest nieodpłatny. Obowiązują jednak zapisy, których należy dokonać do 10 lipca do godz. 12 za pomocą poczty elektronicznej. Maila należy wysłać na adres: kontakt@instytutpsychodietetyki.pl. Organizatorzy zapewniają komplet materiałów uzupełniających warsztat i certyfikat uczestnictwa. Zajęcia rozpoczną się 11 lipca o godz. 16 w Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego, pl. Dominikański 6, sala 210.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama