Nowy numer 28/2018 Archiwum

Wyślij zdjęcie, wygraj nagrody

Coraz mniej czasu pozostało do wzięcia udziału w pierwszym konkursie fotograficznym organizowanym przez Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską. Do wygrania pobyt w Kudowie Zdroju, książki i plecak.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich, którzy uczestniczyli w XXXIII PPW od 2 do 10 sierpnia 2013 r. Każdy chętny może zgłosić maksymalnie 5 fotografii. Zdjęcia z dopiskiem „W drodze do Matki” trzeba wysyłać na adres ppwnjg@gmail.com. Trzeba pamiętać o podpisaniu ich imieniem, nazwiskiem oraz numerem grupy, w jakiej uczestniczył pielgrzym.

Spośród nadesłanych fotografii jury dokona wyboru zwycięzców.

Nagrody:
Pierwsza nagroda: voucher do wykorzystania do końca marca - jeden weekend dla 2 osób w Kudowie Zdrój - "Willa Pod Gwiazdami".
Druga nagroda: do wyboru 5 z 12 wydanych książek ks. Orzechowskiego z możliwością otrzymania autografu. Wybór z tytułów: "Rozmowy o małżeństwie cz. 1", "Rozmowy o małżeństwie cz. 2", "Rozmowy o małżeństwie cz. 3", "Orzech na ambonie cz. 1", "Orzech na ambonie cz. 2", "Orzech", "Najkrócej o małżeństwie", "Najkrócej o wychowaniu dzieci", "Najkrócej o darze i teologii ciała", "Najkrócej o powołaniu człowieka", "Testament Jezusa", "Autorytet ojca".

Przyznana zostanie również nagroda specjalna od internautów. Zdjęcie, które otrzyma największą ilość lajków na facebookowym profilu pielgrzymki, wygrywa. Nagrodą będzie markowy plecak do dziennych spacerów.

Szczegółowy regulamin jest dostępny na stronie www.pielgrzymka.pl.

Rozwiązanie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi podczas pielgrzymki trzebnickiej, 19 października 2013 r.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma