Nowy numer 32/2020 Archiwum

Wittigowo zaprasza

Ostra muzyka i doskonała zabawa. To propozycja na początek nowego roku akademickiego. Impreza ma nieść wspaniałe przesłanie: "Bóg cię kocha, studencie"!

Tradycją stało się gorące otwarcie roku akademickiego. Tak będzie i w tym roku. Na scenie w kampusie studenckim na tzw. Wittigowie wystąpią gwiazdy muzyki, które mają do przekazania coś więcej, czyli Ewangelię. Od 17.00 publiczność będzie zagrzewał zespół Bethel, od 19.00 Maleo Reggae Rockers, a od 20.30 Armia.

Koncert na Tekach jest unikatową propozycją dla wrocławskich studentów. To, co jest wyróżnikiem KnT w zestawieniu z innymi wydarzeniami proponowanymi żakom, to pewna misja. Organizatorzy chcą promować wartościową muzykę oraz zabawę wolną od alkoholu i używek. Należy podkreślić, że wstęp na teren kampusu jest bezpłatny.

Organizatorami koncertu są: Duszpasterstwa Akademickie "Redemptor", Uczelniana Organizacja Studencka "Donum" oraz Stowarzyszenie Centrum Młodzieży Akademickiej "Razem". Współorganizatorzy to Politechnika Wrocławska i Rada Osiedla  Biskupin - Sępolno - Dąbie - Bartoszowice. Patronem medialnym jest "Gość Niedzielny".

Wszelkie informacje organizacyjne oraz regulamin uczestnictwa można znaleźć na stronie www.koncertnatekach.pl.

Po zakończeniu wydarzenia zapraszamy do odwiedzenia strony www.wroclaw.gosc.pl, gdzie zamieścimy relację fotograficzną z 4. Koncertu na Tekach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama