Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Przeżyjmy to jeszcze raz

Kobiety, osoby konsekrowane, ministranci i szafarze oraz 10 tys. pieszych pielgrzymów. Tak w dużym skrócie można podsumować uroczystości jadwiżańskie, które odbyły się w październiku 2012 r.

Grób św. Jadwigi Śląskiej odwiedziło w ubiegłym roku kilkanaście tysięcy pątników. Największą grupę stanowili pątnicy, którzy pieszo dotarli do Trzebnicy spod wrocławskiej katedry. Uroczystości odbyły się pod hasłem: "Św. Jadwiga patronką domowego Kościoła i nauczycielką wiary". Zachęcamy do przeczytania relacji z wydarzeń i obejrzenia zdjęć. Aby przejść do artykułu i dołączonych galerii, należy kliknąć w odpowiedni link poniżej.

- relacja z pielgrzymki pieszej;

- relacja z centralnych uroczystości odpustowych;

- relacja z pielgrzymki kobiet.

Zachęcamy do udziału w tegorocznym świętowaniu od 16 do 20 października. Program uroczystości znajduje się tutaj.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma