Nowy numer 32/2020 Archiwum

Mężczyźni wyjdą na ulice

"Wierni Bogu, wierni rodzinie" - to hasło, które będzie towarzyszyć IV Marszowi Mężczyzn. Jako patron medialny zachęcamy wszystkich panów, by zarezerwowali sobie czas 27 października, by pokazać mieszkańcom Wrocławia, że wiara jest również dla twardzieli.

Tegoroczna edycja Marszu rozpocznie się o godz. 14 Mszą św. w kościele garnizonowym pw. św. Elżbiety. Będzie jej przewodniczył bp Andrzej Siemieniewski. Po Eucharystii mężczyźni przejdą przez centrum miasta ze śpiewem na ustach. Będą zachęcali przechodniów, by dołączyli się do nich. Na zakończenie, również w kościele garnizonowym, odbędzie się modlitwa uwielbieniowa, na którą zaproszeni są nie tylko panowie, ale również ich rodziny.

- Hasło "Wierni Bogu, wierni rodzinie" nie jest przypadkowe. Dochowywanie zobowiązań to cecha, która powinna charakteryzować prawdziwego mężczyznę. Przymierze zawarte z Bogiem czy z małżonką wymaga wierności - mówi Ryszard Orłowski, jeden z organizatorów wydarzenia. Podkreśla przy tym, że wiara to nie tylko słowa, ale również czyny. Jednym z nich może być udział w Marszu.

W ubiegłym roku w Marszu Mężczyzn wzięło udział 400 panów. Czy w tym roku będzie ich więcej?

Gość Wrocławski jest patronem medialnym wydarzenia. Na naszej stronie internetowej będziemy relacjonować wydarzenie. Więcej informacji dla uczestników na www.marszmezczyzn.pl.

Obejrzyj spot promujący IV Marsz Mężczyzn:

MARSZ MĘŻCZYZN 4
marszmedia

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama