Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zostań aktywnym proliferem

W najbliższy piątek odbędzie się organizacyjne spotkanie wrocławskiej komórki Fundacji Pro-Prawo do Życia. Zaproszeni są wszyscy, dla których każde życie ludzkie, od poczęcia i niezależnie od jakichkolwiek wad zdrowotnych, jest ważne.

- Będzie to pierwsze spotkanie organizacyjne komórki wrocławskiej stowarzyszenia. Chcemy na nim omówić inicjatywy, które zamierzamy w najbliższym czasie podjąć we Wrocławiu - mówi Edyta Helman, koordynator fundacji w stolicy Dolnego Śląska. Zachęca do przybycia wszystkich, którzy chcieliby zostać jej aktywnymi członkami pro life. - Zaproszenie kierujemy także do tych, którzy uczestniczyli w ubiegłorocznych pikietach za życiem - dodaje. Wolontariuszka podkreśla, że wrocławska komórka planuje je wznowić.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek, 15 listopada o 19.30 w Salezjańskim Gimnazjum im. św Edyty Stein przy ul. Bolesława Prusa 78 w sali nr 4.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma