Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Po co nam wspólnota?

Artystki z Uzbekistanu będą gościem kolejnego spotkania z cyklu "Człowiek – Wspólnota - Odpowiedzialność".

To już drugi wykład z zakresu Katolickiej Nauki Społecznej, organizowany przez fundację "Studium Culturae Ecclesiae", twórcy m.in. cyklu Verbum cum Musica. Tym razem poświęcony będzie zdolności człowieka do życia we wspólnocie oraz zrozumieniu wartości wspólnoty w świecie, w którym coraz trudniej o trwałość więzi osobistych i społecznych. Poprowadzi go ks. prof. dr hab. Bogusław Drożdż.

Wykład będzie połączony z dyskusją oraz pięknym koncertem artystek z Uzbekistanu i jak przekonuje ks. Paweł Stypa z fundacji "Studium Culturae Ecclesiae" powinien zainteresować zarówno osoby młode, jak i starszych, którzy w sposób aktywny lubią poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin, a zarazem skorzystać z okazji aby porozmawiać w interesującym gronie nad wspomnianą problematyką.

Organizatorzy zapraszają 8 grudnia na 17.00 do auli PWT na Ostrowie Tumskim. Wstęp wolny


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma