Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Tim Guenard we Wrocławiu

W czwartek, 5 grudnia, będzie można posłuchać niezwykłego świadectwa.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.30 w auli domu katechetycznego przy kościele oo. franciszkanów pw. św. Antoniego na ul. Kasprowicza. Tim Guenard przyjeżdża do stolicy dolnego Śląska na zaproszenie wrocławskiej wspólnoty Fundacji L'Arche.

Organizatorzy piszą o gościu, że jest to twardziel o czułym sercu, który zaprzyjaźnił się ze swoją brutalną i poranioną przeszłością. T. Guenard jest synem alkoholika. Matka zostawiła go w dzieciństwie i w związku z tym tułał się po różnych miejscach opiekuńczych. Wychowywany przez ulicę, w młodzieżowych gangach wyszedł ze środowiska ulicy doświadczając uzdrowienia serca między innymi przez kontakt z dominikaninem o. Thomasem Phillipem oraz z niepełnosprawnymi osobami z Arki. Swoją historią świadczy o potędze przebaczenia, miłości i wiary. T. Guenard napisał książkę pt.: "Silniejszy od nienawiści".

"Gość Wrocławski" zachęca do udziału w wydarzeniu. Spotkanie odbędzie się pod hasłem: "Wygrać swoje życie".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma