Nowy numer 43/2020 Archiwum

Tańsze loty do Warszawy

Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair już wcześniej zapowiadały wprowadzenie nowych połączeń pomiędzy polskimi miastami. Od 1 kwietnia będą możliwe podniebne podróż między Warszawą i Wrocławiem oraz Warszawą i Gdańskiem.

Konkurencyjna ma być przede wszystkim cena, bo już na pewno nie pora. Koszt przelotu do podwarszawskiego Modlina wyniesie 99 zł. To cena dużo niższa od konkurencji. Mało atrakcyjna wydaje się jednak pora przelotu. Lot ze stolicy rozpoczynać się będzie codziennie o 15, a samolot wyląduje we Wrocławiu o 15.50. W drugą stronę podróż potrwa godzinę, między 15.20, a 16.20.

- Będziemy konkurować z komunikacją autobusową i kolejową. My na pewno będziemy szybsi i wierzę, że również tańsi - mówił Michael Cowney, wiceprezes linii Ryanair. Zapowiedział, że bilety będzie można rezerwować od 6 grudnia. Przyznał również, że irlandzki przewoźnik ma plany rozwojowe związane z połączeniami pomiędzy Wrocławiem, a innymi polskimi miastami. Przekonywał, że w Polakach drzemie ogromna chęć podróżowania samolotami.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama