Nowy numer 32/2018 Archiwum

Seks narzędziem kontroli

Już 11 grudnia odbędzie się spotkanie z Michaelem E. Jonesem, katolickim pisarzem i apologetą.

M.E. Jones jest autorem książki "LIBIDO DOMINANDI. Seks jako narzędzie kontroli społecznej", która opisuje historię rewolucji seksualnej jako narzędzia zniewolenia przez tyranie. Od lat jest zapraszany do udziału w dyskusjach na tematy dotyczące styku moralności i kultury odbywających się w różnych krajach, m. in.: w Polsce, Czechach, Niemczech, Anglii, Irlandii, a także w Iranie. Ze swoimi wykładami dotyczącymi AIDS trafił także do Kenii.

Autorskie spotkanie rozpocznie się 11 grudnia o godz. 18 w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu (pl. Katedralny 1).

Więcej informacji o autorze i spotkania na www.stop-seksualizacji.pl.

Organizatorem  spotkanie jest wydawnictwo "Wektory".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma