Nowy numer 43/2020 Archiwum

Swoboda seksualna to pozorna wolność

Ponad 250 osób wzięło udział w spotkaniu z Michaelem Jonesem, autorem książki "Libido dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej". Mimo informacji o możliwości zakłócenia wydarzenia przez środowiska homoseksualne, obyło się bez skandalu.

Wielu policjantów, ochrona i wyrywkowa kontrola osobista. Takiego rozpoczęcia spotkania z amerykańskim gościem nie spodziewali się jego uczestnicy. Ostatecznie wszystko odbyło się bez przeszkód, a Michel Jones tłumaczył na czym polega rewolucja seksualna w ostatnich trzech wiekach oraz jakie są jej konsekwencje dla współczesnego świata. - Prawdziwym celem edukacji seksualnej jest wykorzenienie wiary i moralności - mówił. Zaznaczył, że narzędziem, które do tego służy jest pornografia, która pozwala kontrolować całe społeczeństwa. Przekonywał, że swoboda seksualna jest tylko pozorną wolnością.

Odpowiadając na pytania z sali, M. Jones przekonywał między innymi, że na przejęciu kontroli nad społeczeństwami może zależeć elitom finansowym, które są zainteresowane ekonomiczną kolonizacją. Gość mówił również o tym jaka jest rola Polski w całym procesie ratowania świata w całym tym procesie. - Polska jest Chrystusem narodów. Gdy Zachód upadał, przybył Jan III Sobieski ze swoją kawalerią, aby pobić Turków i uratować cywilizację. Teraz zagrożenie przychodzi z Zachodu i nazywa się"edukacją seksualną", ale Polska wciąż jest Chrystusem narodów - powiedział na zakończenie.

Swoboda seksualna to pozorna wolność   Michael Jones Karol Białkowski /GN

Podobne spotkania, jak to we Wrocławiu, odbyło się już w Warszawie. Na stronie Gościa Warszawskiego można przeczytać  szczegółową relację z wykładu dr Michaela Jonesa. Cały wykład w wersji video znajduje się na stronach Razem TV.

Relacja filmowa z wrocławskiego spotkania znajdzie się na stronie www.stop-seksualizacji.pl.

W kolejnych dniach autor odwiedzi:

 - 12 grudnia o godz. 19 w Muzeum Archidiecezjalnym (ul. J. Lubrańskiego 1, obok Katedry) w Poznaniu,

 - 13 grudnia o godz. 18.30 w Toruniu, na Wydziale Teologicznym UMK (ul. Gagarina 37),

 - 14 grudnia o godz. 11 w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa (Pałac Krzysztofory, Sala Fontany, I piętro, Rynek Główny 35).

Dr Michael Jones to katolicki pisarz, apologeta, uczony, wykładowca akademicki. Wykładał na uniwersytetach w Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Aktualnie jest redaktor naczelnym „Culture Wars”.

Wydawcą polskiej wersji bestsellerowej książki "Libido dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej" jest wydawnictwo "Wektory".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama