Nowy numer 25/2018 Archiwum

Czego potrzebuje Syria?

Przy okazji wizyty we Wrocławiu Gregoriusa III, patriarchy Syrii i Libanu powstał spot zachęcający do modlitwy za mieszkańców ogarniętej przez wojnę Syrii.

"Christian in Syria need help - your help!" - Chrześcijanie z Syrii potrzebują pomocy, twojej pomocy - mówi hasło przyświecające spotowi. Widać na nim spacerującego po deptakach Ostrowa Tumskiego patriarchę Gregoriusa III i bp. Andrzeja Siemieniewskiego. Wszystko jest przeplatane ze zdjęciami z ogarniętej wojną Syrii.

"Modlitwa, pokój, pojednanie, pomoc, dialog. Dziękujemy za pomoc i jedność dla pokoju" - te słowa wypowiada Gregorius III. Natomiast bp A. Siemieniewski podpowiada, że "to wszystko, czego Syria dzisiaj potrzebuje"

Spot przygotowała Fundacja "Vide et Crede"

Zachęcamy do obejrzenia i do rozpowszechnienia materiału.

CHRISTIANS IN SYRIA NEED HELP - YOUR HELP !
ewangelizacja.info

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma