Nowy numer 24/2021 Archiwum

Panna, a nie panda

Już w najbliższy weekend odbędą się bezpłatne warsztaty, na których najmłodsi będą uczyć się śpiewać bożonarodzeniowe pieśni.

Co śpiewają dzieci w trakcie wspólnego kolędowania? Gdy wsłuchamy się w tekst, może nas on nieźle zdziwić i... rozbawić. "Bóg się rodzi, Moctruch leje", "Maryja Panna dzieciątko piaskuje", "Jeżu malusieńki" i jeszcze wiele innych. Aby najmłodsi wiedzieli, co śpiewają, stowarzyszenie "Homini assumus" organizuje warsztaty.Odbędą się one pod tytułem "Gdy śliczna panda", który nawiązuje do dziecięcej "twórczości". Prawdziwych słów kolęd i pastorałek najmłodsi będą mogli się nauczyć 14 i 15 grudnia. Miła atmosfera i dobra zabawa jest gwarantowana. Spotkania mają dwie lokalizacje. W sobotę (14 grudnia) uczestników ugości Centrum Edukacji Społecznej na ul. Koreańskiej 1a (Brochów), zaś następnego dnia (niedziela, 15 grudnia) Klub pod Kolumnami na pl. św. Macieja 21 (Nadodrze). Zajęcia odbędą się między 12 a 16 grudnia. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego swój udział należy zgłosić elektronicznie na adres: gdyslicznapanda@gmail.com. Organizatorzy proszą, by przy zapisach podać miejsce, w którym chcą Państwo uczestniczyć w warsztatach, oraz wiek dzieci.

Efektem warsztatów będzie nagranie materiału audio, który zostanie przekazany uczestnikom w późniejszym terminie w formie upominkowej płyty CD.
Projekt jest współfinansowany przez środki Gminy Wrocław, dlatego zajęcia są bezpłatne. Spotkania są przeznaczone dla dzieci poniżej 15. roku życia.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama