Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Koncert Świąteczny Niewidomych Artystów

Na niezwykłe bożonarodzeniowe muzykowanie zaprasza Centrum Kultury Wrocław-Zachód.

Koncert odbędzie się w sobotę 21 grudnia o 16.00 przy ul. Chociebuskiej 4-6 we Wrocławiu. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadzą nas znane kolędy i najpiękniejsze polskie utwory w wykonaniu niewidomych artystów. Koncert realizowany jest w ramach projektu „Wykluczeni z kultury 2013”, mającego na celu umożliwienie dostępu do kultury osób z dysfunkcjami wzroku i słuchu oraz promocję twórczości osób niepełnosprawnych.

W występach udział wezmą:  Łukasz Baruch, Grzegorz Cieciński, Monika Czerczak, Grzegorz Dowgiałło, Leszek Kopeć, Elżbieta Kuzio i Katarzyna Nowak. Niewidomym artystom towarzyszyć będzie zespół muzyczny w składzie: Krzysztof Żesławski - kierownictwo muzyczne,  aranżacje i gitara, Łukasz Perek - fortepian, Łukasz Kurek  - perkusja, Wojciech Maziakowski - gitara basowa.

Wstęp  jest bezpłatny, za zaproszeniami, które można odebrać w Centrum Kultury Wrocław-Zachód. Kontakt: biuro@ckwz.art.pl 71/353 96 94 wew. 73
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL