Nowy numer 25/2018 Archiwum

Wyskocz na kawę

Od 4 do 6 stycznia odbędzie się akcja "Cappuccino dla Afryki" wspierająca potrzebujące dzieci w Czadzie i RŚA.

Akcja, którą zainicjowali ojcowie kapucyni w kilku miastach Polski, będzie miała we Wrocławiu swoją drugą odsłonę. Zebrane przy tej okazji pieniądze zostaną przekazane na wyżywienie dzieci w placówkach misyjnych - sierocińcach prowadzonych przez braci mniejszych. Jednodniowy koszt utrzymania dziecka w Czadzie i w ogarniętej rebelią Republice Środkowej Afryki to zaledwie złotówka.

O tym, na czym polegają akcja oraz ogłoszona przy tej okazji loteria, pisaliśmy tutaj. Zachęcamy do wzięcia udziału w inicjatywie, tym bardziej że oprócz dobra dla innych możemy sprawić sobie małą przyjemność. Poniżej lista "czadowych kawiarni", które w tym roku przekażą całkowity dochód ze sprzedaży cappuccino na misje.

1) Cukiernia Kawiarnia Marcello Consonni, ul. Więzienna 7/2

2) Kawiarnia Cocofli, ul. Włodkowica 9

3) Restauracja Caffe de France, Rynek - Ratusz 20

4) Restauracja & Coctail Bar Pod Papugami, Sukiennice 9

5) Restauracja Pod Gryfami, Rynek 2

6) Restauracja Lwia Brama, ul. Katedralna 9

7) Mleczarnia, ul. Włodkowica 5

8) Karczma Młyńska - Hotel Tumski, ul. Wyspa Słodowa 10

9) Kapucyni, Kawiarenka przy parafii św. Augustyna, ul. Sudecka 90

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma