Nowy numer 25/2018 Archiwum

Czas ucieka... (wideo)

W sieci pojawił się kolejny klip ewangelizacyjny stworzony przez Wrocławian.

Piękne panoramy miasta i kaplica wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu w kościele oo. dominikanów na pl. Dominikańskim to główne obrazy, które widzimy w minutowym spocie. Tym razem jego twórcy zwracają uwagę na pośpiech, jaki towarzyszy codziennemu życiu. Konkluzją są słowa: "Czas ucieka - ON wciąż czeka".

Zachęcamy do rozpropagowania filmiku w sieci internetowej. Jeśli chociaż jedna osoba dzięki niemu poświęci kilka chwil na osobistą rozmowę z Chrystusem, będzie to wspaniały sukces tych, którzy filmik wyprodukowali - Fundacji "Vide et Crede".

Więcej o ludziach, którzy z ewangelizacją w sposób dosłowny wychodzą do przestrzeni publicznej oraz ich dziele i planach, będzie można przeczytać w kolejnym numerze wrocławskiego GN, który ukaże się z datą 19 stycznia 2014 (nr 04/2014).


CZAS UCIEKA...
ewangelizacja.info

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma