Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zwycięzca konkursu świątecznego

Jury jednogłośnie wybrało dekorację autorstwa Mateusza Czuba z Milicza.

W połowie grudnia 2013 r. zaprosiliśmy na kolejną odsłonę bożonarodzeniowego konkursu. Tym razem chcieliśmy pokazać na naszych stronach zdjęcia przedstawiające świąteczne dekoracje w Państwa domach.

Spośród prac nadesłanych do wrocławskiego "Gościa" na tegoroczny konkurs świąteczny jury jednogłośnie wybrało szopkę autorstwa Mateusza Czuba z Milicza. Została ona wykonana z mchu, kamieni, masy solnej, drewna, siana. Znajdziemy w niej m.in. prawdziwe źródełko oraz imitację ogniska, a znajduje się ona w jednym z pokojów autora pracy.  Gratulujemy!

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma