Nowy numer 25/2018 Archiwum

O gender w Trzebnicy

Konferencja ks. prof. Pawła Bortkiewicza TChr na temat „Gender - zagrożenie dla człowieka i miłości” odbędzie się 9 lutego o 16.00.

Spotkanie odbędzie się w Trzebnickim Centrum Kultury i Sportu przy ul. Prusickiej 12. Prelegent, ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej (chrystusowcy), jest wykładowcą na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, a także na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu i Politechnice Poznańskiej. Jest członkiem Komitetu Nauk Teologicznych PAN i Rady Programowej Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się” w Krakowie. Prowadzi wykłady z teologii moralnej szczegółowej, katolickiej nauki o małżeństwie i rodzinie oraz katolickiej nauki społecznej. Jego zainteresowania naukowe to: bioetyka, etyka, familiologia, katolicka nauka społeczna. Po konferencji jest przewidziana możliwość pytań i dyskusji.

Na konferencję zaprasza trzebnicka parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła i św. Jadwigi w Trzebnicy.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma