Nowy numer 28/2018 Archiwum

Bilety na koncert

Już w najbliższą sobotę, pod patronatem wrocławskiego "Gościa", odbędzie się koncert "Uskrzydlić nadzieję". Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Muzycznym "Capitol".

Chór Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu „Ars Cantandi”, pianista Michał Hadasik, solistka Ewelina Moskal, tancerze zespołu „Al Mara” oraz półfinaliści programu Mam Talent „Gwardia Gryfa” zaprezentują się w podczas koncertu, który jest formą nagrody dla uczestników konkursu na kartkę świąteczną, skierowaną do podopiecznych „Fundacji Promyk Słońca”, „Fundacji Aktywnej Rehabilitacji” oraz „Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale w kasach "Capitolu" trzeba odebrać zaproszenia. Na obecną chwilę pozostało ich już tylko 50. Dla tych, którzy nie mają możliwości udać się do teatru osobiście, mamy propozycję. Pierwsze dwie osoby, które wyślą na adres wroclaw@gosc.pl mejla o tytule "koncert", a w treści podadzą swoje imię i nazwisko, otrzymają podwójne zaproszenia na wydarzenie.

Więcej informacji o koncercie można przeczytać tutaj.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma