Nowy numer 25/2018 Archiwum

Modlimy się za ks. Igora

W czwartek 13 lutego ks. Igor Urban, wikariusz parafii pw. św. Jana Apostoła w Oleśnicy, miał wypadek. Metropolita wrocławski prosi o modlitwę w intencji kapłana.

Do wypadku doszło wczoraj ok. 15.00 na basenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Ksiądz stracił przytomność. Śmigłowcem został przetransportowany do jednego z wrocławskich szpitali. Jego stan jest poważny.

Dziś, z inicjatywy abp. Józefa Kupnego, metropolity wrocławskiego, do wszystkich księży archidiecezji wrocławskiej została wysłana prośba o modlitwę w intencji kapłana.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • ksadamkaczor64
  14.02.2014 16:44

  Sam takiej modlitwy potrzebowałem.

  Dlatego gorąco zachęcam: MÓDLMY SIĘ ZA KS. IGORA

  http://gosc.pl/doc/1865694.Bog-milosierny-i-wszechmogacy

  doceń 2
 • kbialkowski
  14.02.2014 21:38
  Dobre wieści nadeszły z Oleśnicy. Jeden z kapłanów współpracujących na parafii z ks. Igorem napisał na facebook'u: "Dobre wieści: ks. Igor wybudził się ze śpiączki. Modlimy się dalej".
  doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma