Nowy numer 28/2018 Archiwum

Ferie w muzeum

Od 24 do 27 lutego Muzeum Współczesne Wrocław zaprasza rodziców z dziećmi na cykl warsztatów osnutych wokół wystawy "Domy srebrne jak namioty", której tematyką jest kultura Romów.

Pochodzący z okresu II wojny światowej budynek dawnego schronu przeciwlotniczego na pl. Strzegomskim, w którym obecnie znajduje się siedziba MWW, na cztery dni zamieni się w miejsce wypoczynku i zabawy najmłodszych wrocławian.

- Spełnimy marzenia o skonstruowaniu własnej kryjówki, w której schronimy się przed światem, by barwnie ożywiać dzikie konie, tańczyć przy dźwiękach komponowanych przez siebie melodii oraz zajadać się wyczarowanymi przez nas słodkościami – zapowiadają organizatorzy.

Zajęcia będą prowadzone w formie warsztatów integracyjnych, podczas których uczestnicy będą uczyć się pracy w różnorodnej kulturowo grupie. W warsztatach wezmą udział także dzieci romskie.

Ferie w muzeum będą odbywać się od poniedziałku do czwartku, od 15.00 do 18.00. W programie przewidziano zajęcia plastyczne, taneczne, muzyczne i kulinarne dla dzieci w wieku od 8 do 11 lat.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma