Nowy numer 25/2018 Archiwum

Nad morze w godzinę

Długa podróż nad Bałtyk? Niekoniecznie! W sezonie letnim ruszają połączenia powietrzne do Gdańska. Będą je oferowały dwie linie lotnicze - Eurolot i Ryanair.

Wszystko wskazuje na to, że oprócz tego, że szybko, to również za rozsądną cenę będzie można się dostać nad polskie morze. To z pewnością duże udogodnienie dla tych, którzy nie chcą spędzać wielu godzin w samochodzie lub pociągu.

Rejsy Eurolotu będą się odbywały 8 razy w tygodniu: od poniedziałku do piątku. Od lipca Ryanair uzupełni tę ofertę, zapewniając loty we wtorki, czwartki i soboty - z Wrocławia do Gdańska i z powrotem. W tygodniu wylot z Wrocławia jest zaplanowany na godz. 10.45, a z Gdańska na godz. 12.10. Z kolei w sobotę wylot z Wrocławia zaplanowany został na 12.20, a z Gdańska na 13.45. Lot zajmie godzinę. Bilety będą dostępne w sprzedaży od czwartku 20 lutego.

­- Nowa oferta linii lotniczych Ryanair uzupełni propozycję Eurolotu, który już od początku marca będzie latał do Gdańska. To oferta nie tylko dla pasażerów podróżujących w interesach, którzy zazwyczaj korzystają z tego typu połączeń, ale również dla osób, które będą planowały wypoczynek nad morzem - mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Portu Lotniczego Wrocław. - Decyzje przewoźników oznaczają większy wybór i dogodne godziny lotów.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma