Nowy numer 28/2018 Archiwum

Koronka za Ukrainę

Kolejna inicjatywa w łączności z walczącą o swoją tożsamość Ukrainą. Związani z DA "Wawrzyny" studenci zapraszają do wspólnej modlitwy.

Wrocławscy studenci nie są obojętni na wydarzenia w Kijowie i w innych miastach Ukrainy, dlatego z inicjatywy DA "Wawrzyny" odbędzie się dziś o godz. 15 modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji pokoju w kraju naszego wschodniego sąsiada. W zaproszeniu, które ukazało się na stronie internetowej duszpasterstwa, czytamy m.in., że jest ono skierowane do wszystkich, którzy chcą okazać swoje zainteresowanie losem Ukrainy.

Młodzież zaprasza na spotkanie pomiędzy akademikami Ołówkiem i Kredką a blokiem Uniwersytetu Przyrodniczego już o 14.50. W intencji pokoju na Ukrainie zostanie odprawiona również piątkowa Msza św. w DA "Wawrzyny", którą odprawi ks. Stanisław "Orzech" Orzechowski.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma