Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Chcą uzbierać kilometr

Diakonia Misyjna Ruchu-Światło Życie rozpoczęła akcję misyjnej jałmużny wielkopostnej pod hasłem: "Drobniaki na Metry".

Pomysł opiera się na 4 krokach: 1. Zaczynając od Środy Popielcowej, przez cały Wielki Post wrzucamy do skarbonki drobne, które zostały nam w portfelu po całym dniu; 2. W Wielką Środę opróżniamy skarbonkę, a monety układamy wzdłuż miarki i robimy zdjęcie; 3. Zdjęcie z widocznym wynikiem końcowym naszych działań wysyłamy pod adresem: jalmuzna@misje.oaza.pl; 4. Zebrane pieniądze wpłacamy na konto podane np. tutaj.

Organizatorzy chcą uzbierać 1 kilometr drobniaków. Zostaną one przeznaczone na potrzeby rozmaitych projektów misyjnych w krajach takich, jak Chiny, Kazachstan i Filipiny (oazy misyjne w Polsce dla osób z tych krajów, wolontariat misyjny).


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma