Nowy numer 25/2018 Archiwum

Modlitwa za papieża Franciszka i abp. J. Kupnego

W uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, 19 marca, przypada święto patronalne wrocławskiego metropolity, abp. Józefa Kupnego oraz biskupa seniora Józefa Pazdura. To także I rocznica inauguracji pontyfikatu papieża Franciszka.

Kuria wrocławska informuje, że w tym dniu Ksiądz Arcybiskup będzie sprawował uroczystą Eucharystię, dziękując Bogu za dar ojca świętego Franciszka i powierzając opiece Świętego Patrona swoją pasterską posługę. Kieruje również serdeczne zaproszenie do duchowieństwa, zgromadzeń zakonnych i wszystkich wiernych, zwłaszcza mieszkańców Wrocławia, na uroczystą Mszę św. 19 marca o 18.30 w katedrze wrocławskiej. Udział w liturgii pod przewodnictwem abp. Józefa będzie wyrazem więzi z naszym Arcypasterzem i okazją do otoczenia modlitwą jego osoby oraz bp. Józefa Pazdura.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma