Nowy numer 3/2021 Archiwum

O dobrym wychowaniu

Bezpłatne spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych. Trzy, niezwykle ciekawe prelekcje łączy wspólne hasło: "Kocham, więc wychowuję".

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie na rzecz Edukacji i Rodziny NURT. Jak zaznacza Andrzej Dunajski, w poprzednich latach podobne inicjatywy cieszyły się sporym zainteresowaniem. Liczy również na to, że i tym razem chętnych do doskonalenia się w wychowaniu własnych dzieci nie braknie. - Nasz cel to dostarczenie rodzicom narzędzi wychowawczych, bo dziś czują się oni często dość niepewnie - mówi. Podkreśla przy tym, że konferencja ma przede wszystkim wymiar praktyczny, co zapewnią doświadczeni prelegenci. - Zapraszamy zawsze takich gości, którzy mają ogromne doświadczenie. W swoich wystąpieniach nie będą się więc ograniczali tylko do teorii - tłumaczy.

Tegoroczna, piąta z kolei konferencja będzie podzielona na trzy części wykładowe. Początek zaplanowano 23 marca na godz. 15 w sali konferencyjnej Hotelu Mercure na pl. Dominikańskim we Wrocławiu. O dobrym wychowaniu  

Organizatorzy spotkania proszą o potwierdzenie przybycia (by zabezpieczyć odpowiednią ilość miejsc) na adres konferencja@nurt.edu.pl. Podkreślają przy tym, że nie ma przeszkód, by w konferencji uczestniczyły również osoby, które nie zdążą zgłosić swojego udziału.

Program wydarzenia:

1. „Lustereczko, powiedz przecie ...” - Jak dziś wychowywać córkę? - Dobrochna Lama
2. Od Lolka do Jana Pawła II. Wychowanek i wychowawca - Paweł Zuchniewicz
3. Postawy wychowawcze rodziców w mediach i reklamie - Paweł Woliński

Prelegenci:

Dobrochna Lama -  w latach 2004-2012 pełniła funkcję dyrektora przedszkola i szkół „Strumienie” Stowarzyszenia STERNIK. Tworzyła również koncepcję liceum ogólnokształcącego. Interesuje się malarstwem, w wolnych chwilach rysuje.

Paweł Zuchniewicz - dziennikarz, autor książek poświęconych Janowi Pawłowi II m.in. „Cuda Jana Pawła II ”. Pracował w Polskim Radiu i Radiu Plus. Aktualnie w Stowarzyszeniu STERNIK zajmuje się komunikacją oraz kontaktami z rodzicami. Z żoną Małgorzatą wychowuje trzy córki.

Paweł Woliński - mąż, ojciec czwórki dzieci. Od roku 2009 zaangażowany w projekty społeczne na rzecz rodzin i polityki  rodzinnej: Fundacja Mamy i Taty, Związek Dużych Rodzin 3+, Familion.pl.

Tutaj można poczytać o poprzedniej edycji konferencji "Kocham, więc wychowuję".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama