Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Arcybiskup u celników

Abp Józef Kupny przyjechał do Izby Celnej we Wrocławiu na zaproszenie dyrektor Barbary Basisty, by zapoznać się z pracą oraz zadaniami realizowanymi przez tę formację.

Nasz metropolita z zainteresowaniem wsłuchiwał się w przedstawiony szeroki zakres działań dolnośląskich celników, wyrażając przy tym wielkie uznanie i szacunek dla pracy funkcjonariuszy – mówi ks. Piotr Jakubuś, kapelan Służby Celnej. – Podkreślił także szczególne znaczenie, jakie dla Ojczyzny spełnia ta formacja – dodaje, zwracając uwagę, że hierarcha ujął wszystkich tym, iż - jak to określali sami zainteresowani - „nie chciał być pouczającym innych kaznodzieją, ale przyjacielem, który z każdym spokojnie rozmawiał”. Na zakończenie wizyty arcybiskup udzielił wszystkim błogosławieństwa i życzył sukcesów zawodowych oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.
 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma