Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nagrody za jajo

Centrum Edukacji Historycznej "Konspira" organizuje konkurs wielkanocny. Ważne są nie tylko umiejętności artystyczne, ale również umiejętność pracy w międzypokoleniowym zespole.

Na wykonanie prac nie ma wiele czasu. Gotowe pisanki, wykonane techniką tradycyjną lub nowoczesną, należy przynieść do "Konspiry" 7-11 kwietnia. Warunkiem koniecznym jest, by praca wykonana była zespołowo. W jego skład powinni wejść przedstawiciele dwóch pokoleń twojej rodziny (np. wnuczek + babcia, córka + mama, bratanek + wujek). Do wygrania są m.in. iPhone 4s oraz aparat fotograficzny Canon 1100 D.

Rozwiązanie konkursu nastąpi w "Konspirze" 12 kwietnia  (sobota) o godz. 14.. Po ogłoszeniu wyników odbędzie się licytacja pisanek, a całkowity dochód zostanie przeznaczony na pomoc znajdującym się w trudnej sytuacji działaczom opozycji lat 80. ub. wieku. Wcześniej, o godz. 11, odbędą się bezpłatne warsztaty z robienia pisanek, prowadzone przez Ryszarda Glegołę. Dodatkowo o godz. 17 odbędzie się koncert zespołu Forteca. Wstęp jest wolny.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: konspira.org oraz na Facebooku.
Prace konkursowe należy przynosić do "Konspiry" na pl. Solny 11, w godz. 11-20.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma