Nowy numer 28/2018 Archiwum

Kiermasz w muzeum

Muzeum Etnograficzne we Wrocławiu zaprasza na kiermasz wielkanocny. Będzie można podziwiać m.in. pisanki wykonane różnymi technikami.

Na kiermaszu zaprezentuje swoje prace ponad 40 artystów ludowych wykonujących pisanki m.in. na motywach huculskich, suwalskich, opolskich, rzeszowskich. Obok jajek zdobionych tradycyjnymi technikami będzie można kupić także pisanki zdobione artystycznie - oklejone bursztynem, pasmanterią
w finezyjne motywy, malowane farbami. Wśród wystawianych rekwizytów i ozdób znajdą się również palmy wielkanocne, misternie wykonane kwiaty z bibuły,
stroiki i kartki wielkanocne.

Początek kiermaszu zaplanowany jest na 12 kwietnia o godz. 10.00 w Muzeum Etnograficznym, w dawnym letnim Pałacu Biskupów Wrocławskich przy ul. Traugutta 111/113.
 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma