Nowy numer 25/2018 Archiwum

O kard. Kominku na PWT

Przed nami kolejny wykład z cyklu "Historia Magistra Vitae". Wydarzenie odbywa się pod patronatem wrocławskiego "Gościa".

Cykl zatytułowany „Historia Magistra Vitae – Dolnośląskie Dziedzictwo Religii i Kultury” to comiesięczne wykłady organizowane przez Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu i Ośrodek "Pamięć i Przyszłość". Ich celem jest ożywienie pamięci o tym, co stanowi bogatą i różnorodną „kulturę religijną” miasta Wrocławia i całego Śląska.

Najbliższe spotkanie cyklu odbędzie się w czwartek, 10 kwietnia o godz. 18. Wykład pt. „Kardynał Bolesław Kominek a pojednanie europejskie” wygłosi Marek Mutor, dyrektor Ośrodka „Pamięć i Przyszłość”. Zachęcamy do udziału. Wstęp jest wolny.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma