Nowy numer 28/2018 Archiwum

Droga Krzyżowa ulicami miasta

W poprzednich latach na nabożeństwo, które odbywa się w centrum Wrocławia, przybywało nawet kilka tysięcy mieszkańców miasta. Jak będzie w tym roku? Zachęcamy do udziału.

Hasłem i jednocześnie tematem rozważań tegorocznej Drogi Krzyżowej są słowa "Błogosławieni ubodzy". Inicjatywa jest elementem przygotowań do Światowych Dni Młodzieży oraz do kanonizacji bł. Jana Pawła II. Mimo że organizatorem wydarzenia są środowiska akademickie Wrocławia, do udziału zaproszeni są wszyscy mieszkańcy miasta.

Początek Drogi Krzyżowej zaplanowano na dziś (11 kwietnia) o 19.30 na pl. Uniwersyteckim. Nabożeństwo zakończy Msza św. w kościele garnizonowym ok. 21.30. Organizatorzy zachęcają do wzięcia ze sobą świec.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma