Nowy numer 28/2018 Archiwum

Konkurs na malowane jaja

Centrum Edukacji Historycznej "Konspira" zorganizowało rodzinne warsztaty i konkurs wielkanocny.

- Wielkanoc to bardzo ważne rodzinne święto, stąd najważniejsze dla nas było połączenie w tej akcji różnych pokoleń - mam z córkami czy dziadków z wnukami, itp. Ważne było dla nas, by ci ludzie siedli razem i by podjęli wspólny wysiłek, a wszystko w kontekście kultury - mówi Juliusz Woźny, rzecznik prasowy Ośrodka "Pamięć i przyszłość".

Podkreśla, że nagrody - m.in. iPhone 4s oraz aparat fotograficzny Canon 1100D - które przygotowali dla uczestników organizatorzy, mają w tym momencie charakter drugorzędny, choć na pewno przyciągają.

Zanim nastąpiło ostateczne rozstrzygnięcie odbyły się warsztaty z robienia pisanek prowadzone przez Ryszarda Glegołę. Wzięło w nich udział 30 osób. Niejako na finał odbył się koncert zespołu Forteca.

Najważniejsza w warsztatach była nie technika, a... rodzina   Najważniejsza w warsztatach była nie technika, a... rodzina Karol Białkowski /GN W miłej atmosferze jaja malowało w sumie 30 osób   W miłej atmosferze jaja malowało w sumie 30 osób Karol Białkowski /GN

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma