Nowy numer 25/2018 Archiwum

W Wielką Sobotę spotkaj się z metropolitą

Tego jeszcze nie było. Abp Józef Kupny zaprasza wrocławian na spotkanie wielkanocne.

W okresie świątecznym mamy więcej czasu na spotkania z najbliższymi. To także doskonała okazja, by składając sobie życzenia, zatrzymać się na chwilę i porozmawiać w cztery oczy.

Metropolita wrocławski postanowił zaprosić wrocławian w Wielką Sobotę na spotkanie wielkanocne. Rozpocznie się ono o 10.00 w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego przy pl. Katedralnym i będzie otwarte dla wszystkich, którzy chcą spotkać się z księdzem arcybiskupem. 

- Nasz arcybiskup bardzo ceni sobie spotkania z ludźmi i teraz - gdy otrzymuje wiele kartek i listów z życzeniami świątecznymi - chce choć na chwilę spotkać się z tymi, wśród których posługuje, by móc osobiście złożyć im życzenia wielkanocne - tłumaczy ks. Rafał Kowalski z wrocławskiej kurii.

Rzecznik metropolity zwraca także uwagę, że wiele osób w Wielką Sobotę wybierze się na Ostrów Tumski, by poświęcić pokarmy na stół wielkanocny. - Można tę wizytę połączyć ze spotkaniem z księdzem arcybiskupem - puentuje.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma