Nowy numer 28/2018 Archiwum

Ponad 10 tys. "Kurierów Papieskich" rozdanych

Dlaczego Papież nie chciał pomników? Czy to możliwe, aby kichnięcie Jana Pawła II połączyło ludzi? I co takiego zrobił kard. Henryk Gulbinowicz, że ojciec święty przez niego płakał?

We wtorek od 6 rano w wielu punktach Wrocławia (m.in. na pl.Grunwaldzkim, pl.Dominikańskim, pl. Legionów, pl. Jana Pawła 2, na Rynku) rozdawany był "Kurier Papieski" - bezpłatna gazeta, która powstała specjalnie na okazję kanonizacji papieża Polaka. Jest to wspólne, niekomercyjne, przedsięwzięcie dziennikarzy wrocławskich, katolickich mediów, w tym Radia Rodzina, "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" i miesięcznika "Nowe Życie".

W "Kurierze" piszemy m.in. o obu wrocławskich pielgrzymkach JP2, prezentujemy inicjatywy inspirowane jego życiem, w numerze także teksty metropolity wrocławskiego abp. Józefa Kupnego i prezydenta Rafała Dutkiewicza. W gazecie ponadto program Dni Papieskich, zawierający wrocławskie wydarzenia, przygotowane z okazji kanonizacji ojca świętego.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma