Nowy numer 4/2023 Archiwum

Skorzystaj z kanonizacji

Poświąteczny tydzień będzie bardzo bogaty w wydarzenia związane z Janem Pawłem II. Warto zaplanować sobie udział choćby w jednym.

Panele dyskusyjne, wystawy, koncerty, przedstawienia teatralne oraz wiele innych wydarzeń wypełni czas od 21 do 27 kwietnia. Parafie i wierni naszej archidiecezji przygotowali mnóstwo inicjatyw, które mają upamiętnić polskiego papieża i przypomnieć ogromną spuściznę jego nauczania. Wiele z nich jest skierowanych do młodego pokolenia, które nie za dobrze pamięta Jana Pawła II.

Zachęcamy do zapoznania się z oficjalnym programem kanonizacyjnym w naszej archidiecezji, który znajduje się na stronie www.jp2.wroclaw.pl. Jednocześnie informujemy, że wiele inicjatyw podejmowanych jest lokalnie w parafiach. Będziemy o nich pisać regularnie w miarę ich zbliżania się.

Mamy też do Państwa ogromną prośbę, by przesłać nam informacje o wydarzeniach, które są zaplanowane na najbliższy czas, zwłaszcza w miejscowościach poza Wrocławiem. Chętnie podzielimy się nimi poprzez naszą stronę internetową. Na e-maile czekamy pod adresem: wroclaw@gosc.pl.

Skorzystaj z kanonizacji  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy