Nowy numer 28/2018 Archiwum

Festiwalowa Trzebnica

Do 15 maja potrwają zapisy uczestników Salwatoriańskiego Festiwalu Piosenki Religijnej "Pokochaj Miłość" w Trzebnicy. Wśród nagród przewidzianych dla laureatów jest sesja nagraniowa w profesjonalnym studio.

Tegoroczna edycja cieszącej się coraz większym rozgłosem imprezy odbędzie się 30 i 31 maja. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie w terminie do 15 maja nośnika cyfrowego z nagraniami dwóch utworów i karty zgłoszeniowej, której wzór można pobrać ze strony www.festiwal.sds.pl. Jury oceniać będzie wykonawców w kategoriach solistów i zespołów. - Organizowana przez nas impreza na stałe wpisała się już w festiwalową mapę Polski – mówi ks. Łukasz Anioł SDS, dodając, że w zeszłym roku salwatorianie w Trzebnicy gościli przeszło 120 uczestników. Kapłan podkreśla, że równie ważne, jak umożliwienie młodym ludziom zaprezentowania swoich umiejętności muzycznych, jest stworzenie im przestrzeni, w której będą mogli porozmawiać ze sobą na temat muzyki i wymienić doświadczenia.

Pierwszy Salwatoriański Festiwal Piosenki Religijnej odbył się w 1996 r. w Krzyżu Wielkopolskim, z inicjatywy miejscowych duszpasterzy. Wzięło w nim wówczas udział 18 zespołów z Polski i Białorusi. Organizatorami tegorocznej, 16. już edycji są: Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej, stowarzyszenie Młodzi Salwatorianie oraz Gmina Trzebnica.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma